آمریکا بداند پاسخ سپاه تازه اول کار است

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر ( عج) در واکنش به شلیک چند فروند موشک به پایگاه عین‌‎الأسد توسط سپاه گفت: آمریکا باید بداند این عملیاتی که با نام سردار سلیمانی و با رمز یا زهرا (س) انجام شد تازه اول راه است برای اخراج نیرو‌های آمریکایی از منطقه است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ سردار سرتیپ حسن شاهوارپور در تجمع حماسی میثاق با سردار که بعد از ظهر در مجتمع فرهنگی این سازمان به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانش برگزارشد،اظهار کرد: شهادت سپهبد سلیمانی مصیبت سنگین و بزرگی برای جهان اسلام، شیعیان جهان و ملت بزرگ ایران بود که تاب تحمل را از همه گرفت.

وی افزود: رهبر انقلاب سکان دار کشتی پر تلاطمی است که مستضعفین جهان را در مقابل مستکبرین حفظ می کند.

این مقام مسئول همچنین گفت :امیدواریم بتوانیم راه نورانی شهدای عزیز که متعلق به همه مردم هستند را به سرمنزل مقصود برسانیم.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر ( عج) خوزستان ادامه داد: اولین نکته ای که باید یادآوری کرد این است که حاج قاسم سلیمانی کارش راتمام کرد، یکی از کارهای برجسته ای که این بزرگ مرد انجام داد، حضورش در ۸سال دفاع مقدس در مناطق عملیاتی مختلف بود که در کنار رزمندگان ایستاد و بارها تا مرز شهادت رفت.

سردار سرتیپ حسن شاهوار پور خاطر نشان کرد:آمریکا و اسرائیل بنا داشتند حزب الله و شعیه را از بین ببرند سردار سلیمانی در جنگ ۳۳ روزه در کنار مردم مظلوم منطقه قرار گرفت و دشمن را از بین برد‌.

وی با اشاره به اینکه آمریکایی ها باعث ایجاد داعش در منطقه هستند می خواهند شیعه را از بین ببرند یادآور شد: حاج قاسم سلیمانی این شهید بزرگوار در مبارزه با داعش در روزهایی که به دور حرم مطهر زینب (س) هلهله می کردند؛ ایستاد تا داعش در منطقه شکست بخورد.

این مقام مسئول ادامه داد: آمریکا بعد از جنگ با عراق چرا باید در منطقه بماند و پایگاه های نظامی ایجاد کند؛ مگر نه اینکه به دنبال منفعت بود و به یغما بردن ثروت این کشور باشد.

وی افزود: سردار سلیمانی انسان بزرگی بود اما نحوه به شهادت رساندنش توسط آمریکا کار بزرگی نبود که با وقاحت می گویند ما این مرد را به شهادت رساندیم این چه قانون جنگلی است که مردی بدون لشکر را در فرودگاه به شهادت رساندند.

فرمانده سپاه ولی عصر( عج ) خوزستان تصریح کرد: حضور پرشور و کم سابقه مردم خوزستان در مراسم سردار سلیمانی ابراز ارادت این مردم به فرزند رشید اسلام و یاران شهیدش بود.

وی با بیان اینکه در این چند روز شعار اصلی مردم، انتقام بود ادامه داد: سردار سلیمانی با باورهای مردم عجین شده بود. او بعنوان مدافع حرم در باور مردم نقش بسته بود که نگذاشت دشمنان به مراد دلشان برسند.

سردار سرتیپ حسن شاهوارپور اظهار کرد: انسجام و حضور مردم یک پیام داشت و آن سیلی محکمی به دشمن بود.

وی همچنین گفت: آمریکایی ها عهد شکنی کردند ساعت ها پشت میز مذاکره نشستند و بعد زیرش زدند ملت ما صبوری کردند.

این فرمانده سپاه ادامه داد: در همان ساعتی که سردار سلیمانی به شهادت رسید ۱۵ موشک به پایگاه عظیم آمریکایی ها با تجهیزات پیشترفته و نیروهای ورزیده آمریکایی زدیم.

سردار سرتیپ حسن شاهوارپور در پایان با اشاره به اینکه آمریکا به هدفش در منطقه نرسیده است گفت: امروز سردار سلیمانی برای جبهه ی مقاومت و مردم آزاده ی جهان یک اسطوره است .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا