مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اورند : نقش رسانه در توسعه پایدار منطقه بی بدیل است

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند در نشست مشترک با مدیرکل صداو سیمای مرکز آبادان گفت : نقش رسانه در توسعه پایدار منطقه بی بدیل است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ این نشست همزمان با میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) در سالن جلسات این سازمان و باحضور اهالی خبر صداو سیمای مرکز آبادان ، مدیر روابط عمومی و معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد.

اسماعیل زمانی اطلاع رسانی از اقدامات مختلف را حق مردم منطقه آزاد اروند عنوان کردو افزود: خوشبختانه صداو سیمای آبادان با لشکری از سربازان شجاع و کارآزموده در دفاع از حریم فکری و افکارعمومی قدمی راسخ برداشته است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اورند با اشاره به اتفاقات پیرامون اجرایی کردن قانون حذف روادید در این منطقه آزاد تجاری عرصه را، عرصه هماوردی با رقبایی قوی و پرقدرت دانست و گفت : دشمن قصد دارد فرصت ها را با تشویش اذهان عمومی و جنگ نرم به تحدید بدل کند که باید هوشمند بود.

وی تقویت بخش های مختلف بخصوص بخش عربی در صدا و سیمای مرکز آبادان را مهم و ضروری دانست و ادامه داد: به اعتقاد من،این دیدار باید از دو منظر مورد توجه و مداقه قرار گیرد؛ یکی قدردانی از اقدامات انجام شده و دیگری تشریک مسایی که باید آن را سند چشم‌انداز فعالیت‌های بنیادین رسانه در ابعاد مختلف دانست.

در پایان این دیدار از تمامی اهالی خبر صدا و سیمای مرکز آبادان تقدیر و قدردانی شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا