نشست معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی سازمان منطقه آزاد اروند با مدیران کل گمرک و بندر و دریانوردی خرمشهر

نشست معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی سازمان منطقه آزاد اروند با مدیران کل گمرک و بندر و دریانوردی خرمشهر ظهر امروز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند ، در این دیدار که مدیر گمرک و کارشناسان این سازمان نیز حضور داشتند بر تعامل و همکاری دوجانبه جهت رفع مشکلات موجود و تعامل بیشتر تاکید گردید.

سید علی موسوی  با اشاره به همکاری مثبت گمرک و بندر خرمشهر با سازمان منطقه آزاد اروند این تعامل را نقطه عطف در تعاملات فی مابین دانست و ضمن تقدیر و تشکر از این مدیران انتصاب نورالله اسعدی بعنوان مدیرکل  بندر و دریانوردی خرمشهر را تبریک گفت.

بحث و بررسی در خصوص کالاهای متروکه ،برنامه ریزی جهت ورود ماشین آلات و قطعات مواد اولیه کارخانجات تولیدی بدون ثبت سفارش با توجه به مصوبه جدید هیئت دولت  ، بررسی راههای جذب سرمایه گذار جدید در بندر خرمشهر  ، نحوه ارزیابی و کارشناسی کالاها هنگام خروج از گمرک ، بررسی ، تسهیل و ارائه مشوقهای بندری و گمرکی به متقاضیان ورود و خروج کالا وبرنامه ریزی جهت نشست های منظم با مدیران کل گمرک و بندر خرمشهر از مهم ترین موضوعات مطرح شده در این دیدار بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا