واحدهای تولیدی نیروگاه سیکل ترکیبی خرمشهر افزایش میابد

استاندار خوزستان گفت: واحدهای نیروگاه سیکل ترکیبی خرمشهر نیز در سال جاری افزایش خواهد یافت و در سایر شهرهای خوزستان نیز در حال ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی هستیم تا وابستگی استان به تولید برق‌آبی کمتر شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، استاندار خوزستان در نشست مشترک با استاندار بصره عراق در محل سازمان منطقه آزاد اروند اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌هایی برای احداث نیروگاه هزار مگاواتی در منطقه آزاد اروند در سال جاری خبرداریم.

استاندار خوزستان بیان کرد: واحدهای نیروگاه سیکل ترکیبی خرمشهر نیز در سال جاری افزایش خواهد یافت و در سایر شهرهای خوزستان نیز در حال ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی هستیم تا وابستگی استان به تولید برق‌آبی کمتر شود.

وی با اشاره به انتشار دود آتش‌سوزی در تالاب هورالعظیم در سمت عراق که شهرستان‌های غرب استان خوزستان را تحت تأثیر قرار داده اشاره کرد و گفت: این مهم باعث ایجاد مشکل برای شهروندان شده که نیاز است دولت مرکزی عراق برای خاموش کردن آن وارد عمل شود.

استاندار خوزستان به رابطه نزدیک و دوستانه مردم شهرستان‌های استان خوزستان و استان بصره عراق اشاره کرد و گفت: دولت و مردم ایران برادری خود را با نثار خون عزیزان خود در کنار برادران عراقی در مقابله با داعش ثابت کردند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا