بهره برداری از اپلیکشین موبایل ثبت شرکت ها در منطقه آزاد اروند

اپلیکشین موبایل ثبت شرکت به منظور انجام فرآیندهای مرتبط با ثبت شرکت در سازمان منطقه آزاد اروند به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، کمال رضایی گفت: این نرم افزار کاربردی، امکان نصب در بستر کلیه گوشی های تلفن همراه و تبلت های اندرویدی را دارد.
مدیر زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروند افزود: با توجه به افزایش درخواست های مرتبط با خدمات ثبت شرکت در سازمان و به منظور کاهش زمان تمام شده جهت ثبت شرکت، این نرم افزار کاربردی طراحی و پیاده سازی شده است.
رضایی با اشاره به امکان انجام عملیات آنلاین ثبت شرکت از طریق این نرم افزار گفت: فرآیند تعیین نام شامل پرداخت هزینه تعیین نام به صورت آنلاین، نمایش لیست قوانین ثبت شرکت، ارسال نام های درخواستی به همراه مشخصات وکیل حقوقی شرکت، تعیین نوع شرکت ، اطلاعیه ها و اخبار مرتبط با ثبت شرکت ، راهنمای کامل ثبت شرکت برخی از قابلیت های این نرم افزار موبایلی است.
وی خاطرنشان کرد: دسترسی به پروفایل اطلاعات شرکت شامل لیست مشخصات سهام داران ، میزان سهام ، سمت وحق امضاء افراد و امکان ثبت اطلاعات مرتبط با موضوع فعالیت شرکت، روزنامه ، مکان وشعبه شرکت ، فیش و هزینه های واریزی، میزان سرمایه و ثبت جلسات هیئت مدیره به همراه مشخصات حاضرین وسمت درجلسه و نهایتا دریافت اطلاعات ثبت شده شرکت و ارسال درخواست ثبت از دیگر امکانات این نرم افزار کاربردی است.
مدیر زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروند ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به راهبردهای سازمان پدافند غیرعامل و گستردگی و اهمیت فضای مجازی در بین مردم این ضرورت دیده شد که با طراحی نرم افزار کاربردی در این سازمان، گام دیگری به منظور تسهیل در انجام رویه ها و همچنین خدمت به ارباب رجوع برداشته شود.
گفتنی است سازمان منطقه آزاد اروند به عنوان نخستین منطقه آزاد در کشور از ۵ سال گذشته فرآیند ثبت شرکت های خود را بصورت آنلاین ایجاد کرده است .
این نرم افزار هم اکنون از طریق فروشگاه اندرویدی بازار و گوگل پلی با نام “سامانه ثبت شرکتهای منطقه آزاد اروند” قابل دریافت است.

لینک های دریافت اپلیکشین موبایل ثبت شرکت ها :

http://cafebazaar.ir/app/?id=com.arvandfreezone.app.reg&ref=share

نظرات بسته شده است.