راه اندازی سامانه جامع کسب و کار در منطقه آزاد اروند

سامانه جامع کسب و کار اروند به منظور مکانیزاسیون رویه های اداری و شفاف سازی در بستر خدمات الکترونیکی راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، کمال رضایی گفت : سامانه جامع کسب و کار اروند در سه فاز مختلف راه اندازی شده است.
مدیر زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: در فاز نخست تشکیل بانک اطلاعات از بازرگانان، ترخیصکاران و فروشگاه های فعال در سطح منطقه آزاد اروند صورت پذیرفته است.
وی افزود: در فاز دوم این پروژه عملیات مکانیزه کردن تمامی بخش های گمرک تحت عنوان سامانه جامع گمرک (تبصره ۲ و مسافری) انجام شده است و همچنین فاز سوم این پروژه به منظور تخصیص کالا به فروشگاه های فعال در منطقه و کنترل خرید و مدیریت کالا در گیت های خروجی طراحی و در حال عملیاتی شدن می باشد.
رضایی با اشاره به اهمیت این سامانه گفت: تمامی رویه های گمرکی و بازرگانی با کارشناسان حوزه های مرتبط، خطایابی و کارشناسی شده است.
وی گفت : این سامانه هم اکنون به صورت ۲۴ ساعته آنلاین  و از طریق بخش خدمات الکترونیک سایت سازمان منطقه آزاد اروند به آدرس www.arvandfreezone.com در دسترس می باشد.
گفتنی است ، سامانه جامع کسب و کار اروند موجب یکپارچه سازی کلیه فرآیندهای بازرگانی و گمرکی در منطقه خواهد شد ، لذا از کلیه بازرگانان و ترخیصکاران محترم دعوت به عمل می آید تا هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام آنلاین در این سامانه اقدام نمایند.

نظرات بسته شده است.