فضای مجازی یک ظرفیت است

مدیر کل بازرسی،نظارت و پاسخگویی به شکایات سازمان منطقه آزاد اروند فضای مجازی را ظرفیتی برای گفتمان با مردم دانست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ عیسی خزینه پور بعداز ظهر روز گذشته درنشست اعضای شورای راهبردی فضای مجازی این سازمان با فعالین فضای مجازی افزود: در عصر ارتباطات هیچ حوزه ای بدون بهره برداری ازپتانسیل وسایل ارتباط جمعی و هم سو شدن با تحولات آن نمی تواند در مسیر درست رشد و توسعه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه امروز سازمان منطقه آزاد اروند این نیاز را احساس کرده است بیان کرد: ایجاد شورای راهبردی فضای مجازی برداشتن اولین گام در این مسیر است اما در فضای دو سویه فعالین این حوزه نیز نیازمند قوی تر شدن و آموزش دیدن هستند.

خزینه پور خاطر نشان کرد: ما قدردان تلاش مطالبه گرانی هستیم که در راستای آبادانی و پیشرفت منطقه حرکت می کنند اما گاهی افرادی هم هستند که بدون آگاهی لازم با اطلاعات و اخبار کذب این فضا را مسموم می کنند.

مدیرکل بازرسی، نظارت و پاسخگویی شکایات سازمان منطقه آزاد اروند در پایان گفت تصریح کرد: باید توجه داشته باشیم با افزایش شایعات و کاهش اعتماد عمومی روند خدمات رسانی هم دچار اشکال خواهد شد .

لازم به ذکر است؛ سامانه تلفن گویا به شماره ی ۵۳۵۳۵۱۹۹_۰۶۱ آماده رسیدگی به شکایات وپیشنهادات شهروندان منطقه آزاد اروند است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا