مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به ملاقات یک رزمنده دفاع مقدس رفت

مدیر عامل، معاونین ومشاورین سازمان منطقه آزاد اروند با حضور در منزل« سید صالح موسوی »از این رزمنده و جانباز ۸ سال دفاع مقدس، عیادت کردند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ با نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس و یادآوری جوانمردی وازخودگذشتی شهدا و رزمندگان، اسماعیل زمانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با همراهی معاونین و مشاورین این سازمان با حضور در منزل یکی از این بزرگ مردان ،از نزدیک در جریان زندگی  و مشکلات این رزمنده غیور قرار گرفت.

اسماعیل زمانی در این دیدار با اشاره به نقش حیاتی رزمندگان  در عملیات های مختلف دوران دفاع مقدس و نیز ایثارگری های آنان گفت: حضور  پر برکت این عزیزان در جامعه باعث ترویج فرهنگ ایثار، شهادت، مقاومت و پایداری خصوصا برای نسل جوان خواهد بود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند همچنین خاطرنشان کرد: امروز وظیفه‌ی همه ما است که قدر دان  رشادت‌های شهدا ، جانبازان  و رزمندگان حماسه آفرین باشیم و یادشان را همواره زنده نگه داریم.

شایان ذکر است «سید صالح موسوی» که در زمان دفاع مقدس چندین مرتبه مورد اصابت تیر و ترکش دشمن قرار گرفته است، از جانبازان دفاع مقدس محسوب می شود. وی در چند برنامه روایت فتح با شهید آوینی به بیان خاطرات روز‌های مقاومت در خرمشهر پرداخته مدتی مسئول شورای شهر بوده و دراین مسوولیت  نیز خدمت کرده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا