صنعت گردشگری می‌تواند سبب رونق منطقه آزاد اروند شود

قائم‌مقام سازمان منطقه آزاد اروند گفت: صنعت گردشگری می‌تواند سبب رونق شهر شود و به دنبال رونق اقتصادی در منطقه آزاد اروند با استفاده از همین صنعت هستیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، عبدالله کعبی در نشست معارفه هیئت‌رئیسه جدید اتاق اصناف خرمشهر اظهار کرد: لذت خدمت زمانی احساس می‌شود که مردم تأثیرات مثبت آن را احساس کنند.

وی بابیان اینکه بعد از حذف روادید و ورود سیل عظیمی از گردشگران خارجی به آبادان و خرمشهر تأثیرات مثبت آن احساس شد، عنوان کرد: ما در دوران گذار هستیم و منطقه آزاد اروند یک فرصت برای مردم آبادان و خرمشهر است.

کعبی با اشاره به اینکه در همه جای دنیا ورود گردشگر یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود، اظهار داشت: در دنیا رقابت سنگینی برای جذب گردشگر وجود دارد.

وی صنعت توریسم را صنعتی پاک و سودمند خواند و افزود: این صنعت می‌تواند سبب رونق منطقه شود و به دنبال رونق اقتصادی در منطقه با استفاده از همین صنعت هستیم.

کعبی عنوان کرد: جنگ سبب ایجاد عقب‌افتادگی در زیرساخت‌های شهری آبادان و خرمشهر شد و ما موظفیم تا کسب‌وکار در این دو شهر توسعه پیدا کند.

قائم‌مقام سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به مباحثی که اخیراً در مورد تغییرات قیمت‌ها مطرح‌شده است، بیان کرد: اگر نرخ‌ها در تابلو هر مغازه اعلام شود سبب شفاف و واضح‌تر شدن قیمت‌گذاری‌ها در بازار می‌شود.

وی با اشاره به مزیت‌های نسبی آبادان و خرمشهر گفت: وجود ویژگی‌هایی مانند دو اتاق بازرگانی ازجمله این مزایا است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا