برگزاری هفته های خلاق در منطقه آزاد اروند

مشاور معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند در صنایع خلاق از برگزاری سلسله وبینارهای صنایع خلاق در هفته های پایانی سال، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، سیدمحمد سیدی در توضیح برگزاری، این دوره های آموزشی گفت: این  وبینارها که شامل ۸  دوره آموزشی می شود. در خصوص آشنایی و بهره مندی فعالین حوزه صنایع خلاق از مزایا و رشد در حوزه کاری شان است که اولین وبینار روز گذشته با موضوع تجاری سازی صنایع خلاق، برگزار شد.

وی تصریح کرد: ۷دوره آموزشی دیگر نیز یکشنبه ها، ۴شنبه ها و جمعه ها تا ۲۰ اسفند ماه با همکاری دبیرخانه شورایعالی برگزار خواهد شد.

سیدی ضمن خرسندی از استقبال خوب صورت گرفته، افزود: هر دوره در دو جلسه به شکل وبینار برگزار می شود و هدف اصلی با توجه به شرایط روز و درگیری با کرونا ویروس، حرفه ای شدن این افراد است تا بتوانند تغیرات و تحولات را در کسب و کار خود جهت موفقیت ارائه دهند و اقتصاد پویاتری داشته باشند.

سید محمد سیدی خاطرنشان کرد: این دوره ها با دو شتاب دهنده اگزه و اروند تک در حال برگزاری است و همه تلاشمان بر این است که صنایع خلاق را به شکلی معرفی کنیم که فعالین این عرصه بعدها بتوانند ضمن درآمدزایی به صادرات هم دست پیدا کنند.

جدول برگزاری وبینارهای صنایع خلاق برای علاقه مندان بدین شرح است:

یکشنبه ۳ اسفند: تجاری‌سازی صنایع خلاق. مدرس: خانم سعیدی نژاد

چهارشنبه ۶ اسفند: ثبت پتنت. مدرس: خانم امین‌لو

یکشنبه ۱۰ اسفند: ارائه به سرمایه‌گذار. مدرس: ناصر غانم‌زاده

چهارشنبه ۱۳ اسفند: تجاری‌سازی صنایع خلاق.مدرس: خانم سعیدی‌نژاد

یکشنبه ۱۷ اسفند: ارزش‌گذاری استارت‌آپ‌ها. مدرس: مسعود گودرزی

جمعه ۱۵ اسفند:فرصت های حاضر در صنایع خلاق. مدرس حامد کرمی

۱۸ اسفند: فن آوری های نرم و هویت ساز. مدرس علیرضا رحمان آبادی

جمعه چهارشنبه ۲۰ اسفند: ارزش‌گذاری استارت‌آپ‌ها. مدرس: مسعود گودرزی

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا