معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در پیامی روز جهانی«راهنمایان گردشگری» را تبریک گفت

قدرت اله طمیمیان در پیامی 21 فوریه روز جهانی«راهنمایان گردشگری» را به فعالین این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، متن پیام بدین شرح است:

راهنمایان گردشگری سفرهای ما را خاطره انگیز و به یادماندنی می کنند. این عزیزان با حضور دلگرم کننده شان علاوه بر معرفی جاذبه های محل مورد بازدید، آرامش و امنیت را برای مسافران تأمین کرده و نقش بسزایی در هرچه بهتر شدن سفرها دارند.

بر اساس تعریف انجمن راهنمایان تور اروپا (EFTGA) «راهنمای تور کسی است که گروه‌ها و یا بازدیدکنندگان انفرادی داخلی یا خارجی را در سایت‌های تاریخی، موزه‌ها و یا بناهای یادبود یک شهر یا منطقه راهنمایی می‌کند و تفسیری الهام بخش و سرگرم کننده از میراث فرهنگی و طبیعی و محیط زیست، به زبان مورد انتخاب بازدید کننده ارائه می‌دهد.»

راهنمایان گردشگری به عنوان بخش مهم و فعال این صنعت،نقشی راهبردی در کیفیت برگزاری تورهای توریستی و رضایت گردشگران برعهده دارند.
امیدوارم در منطقه آزاد اروند( آبادان، خرمشهر و مینوشهر) که همواره محلی جذاب برای مهمان های داخلی و خارجی است ، بتوانیم شاهد حضور « راهنمایان گردشگری» فعالی باشیم تا این منطقه بیش از پیش معرفی و مورد توجه قرار گیرد.

اینجانب این روز را به جامعه راهنمایان گردشگری و تمامی فعالان صنعت گردشگری منطقه آزاد اروند تبریک عرض می نمایم و برای این عزیزان موفقیت و سربلندی ر از درگاه احدیت ا خواستارم.

قدرت اله طمیمیان معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا