بررسی وضعیت پرداخت وام های کم بهره به فعالین گردشگری و صنایع دستی منطقه آزاد اروند

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد اروند از بررسی وضعیت پرداخت وام های کوتاه مدت صندوق کارآفرینی امید استان با همکاری این سازمان به فعالین گردشگری و صنایع دستی منطقه جهت تأسیس و توسعه اقامتگاه های بوم گردی و کارگاه های صنایع دستی ، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، محسن قنبری با اشاره به برگزاری جلسه نمایندگان صندوق کارآفرینی امید استان با هنرمندان صنایع‌دستی و فعالین گردشگری و بومگردی در منطقه آزاد که روز گذشته برگزا شد، اظهار داشت: در این جلسه هنرمندان و کارآفرینان با بیان مشکلات خویش خواستار رفع موانع در رسیدن به اهدافشان شدند و طرف مقابل نیز به دنبال بررسی و ارائه راه حل برطرف نمودن این موانع.

وی ضمن تأکید بر این نکته که تسهیل‌گری جهت راه اندازی یکسری از اقامتگاه های بوم گردی در روستای منطقه از جمله دغدغه های این نشست بود، گفت: یکی از گام های شکل گیری این فرآیند پرداخت وام های کوتاه مدت و کم بهره است که قرار شد که به این موضوع به شکل ویژه پرداخته شود.

قنبری خاطرنشان کرد: هدف اصلی این نشست کمک به راه اندازی اقامت گاه های بوم گردی، آموزش، دریافت مجوزات لازم، پرداخت وام و در نهایت برندیگ بود که موضوع پرداخت وام اصلی ترین محور گفتمان در شکل گیری جلسه بود.

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد اروند در بخش پایانی سخنانش، تصریح کرد: پس از ارائه مشکلات هنرمندان و کارآفرینان، بنا شد در راستای پرداخت وام و دیگر موارد مذکور تفاهم نامه ای میان دو طرف تنظیم و در جلسه بعدی انشالله این موضوع منعقد و اجرایی گردد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا