تقدیر از عوامل نمایش« اشک عروسک»

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در مراسم تقدیرازعوامل نمایش« اشک عروسک»، گفت: هنرمندان نمایش« اشک عروسک» به زیباترین شکل در 30 دقیقه به جنبه های مختلف فداکاری بزرگ مبارزه با داعش و دفاع از حرم، پرداختند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، قدرت اله طمیمیان پس از تماشای نمایش عروسکی « اشک عروسک» به کارگردانی ندا اعتمادی کیا، ضمن تقدیر از عوامل این اثر ارزشی، اظهار داشت: در این نمایش شخصیت ها زبان گویای قهرمانان وطن بودند، قهرمانانی که جانانه در دفاع از حرم فداکاری کردند.

وی با اشاره به اینکه هنرمندان در ۳۰ دقیقه به جنبه های مختلف این فداکاری پرداختند، خاطرنشان کرد: عوامل این اثر زیبا از نگاه اجتماعی به موضوع داعش و محور مقاومت پرداختند و آثار اجتماعی این اتفاق بین المللی را به نمایش گذاشتند.

طمیمیان با بیان اینکه هر کس می توانست از منظر و دیدگاه خویش برداشتش را از این نمایش داشته باشد، افزود: این اتفاق نشان می دهد نویسنده، کارگردان و کلیه عوامل این نمایش، یک نگاه جامع و کاملی به موضوع داشته اند.

قدرت اله طمیمیان از نقش موثر و بی بدیل هنر در انعکاس رویدادهای اجتماعی گفت و تصریح کرد: به نوبه خویش از بابت کم توجهی به هنر و زحمت هایی که هنرمندان در این عرصه می کشند عذر خواهی می کنم و امیداورم بتوانیم با تلاش هر چه بیشتر قصور ایجاد شده را بر اساس وظیفه جبران کنیم.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، در ادامه افزود: وضعیت امروز جامعه و درگیر بودن با ویروس منحوس کرونا باعث شد تا مردم نتوانند از دیدن این اثر فاخر بهره مند شوند. اما در یک فرصت مغتنم تمامی آثار با ارزشی که به مناسبت یکمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی رونمایی شدند را در منطقه و دیگر مناطق معرفی خواهیم نمود و از آنها حمایت می کنیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا