طرح توسعه واحد بسته بندی محصولات در شرکت نفت ایرانول به بهره برداری می رسد

معاون سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند گفت : طرح توسعه واحد بسته بندی محصولات روغن سازی آبادان( شرکت نفت ایرانول ) در منطقه آزاد اروند به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ظهر دیروز جلسه بررسی ظرفیت ها و زیرساخت های منطقه جهت سرمایه گذاری جدید این واحد بزرگ صنایع روغن سازی و روان سازهای کشور با حضور معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارها، مدیر توسعه و تسهیل سرمایه گذاری این سازمان با مدیرعامل و هیات همراه شرکت نفت ایرانول برگزار شد.

سید علی موسوی  سفر این هیأت بلند پایه که همگی از مدیران ارشد این مجموعه بزرگ صنعتی کشور هستند را بسیار مهم و تأثیرگذار دانست و خاطرنشان کرد: این مجموعه بزرگ در سه بخش پالایشگاه روغن سازی تهران ، پالایشگاه روغن سازی آبادان و مجتمع ظرف سازی و بسته بندی در حال فعالیت هستند .

این مقام مسئول با اشاره به اینکه هدف مدیران ارشد این بنگاه بزرگ اقتصادی دیدار از زیرساخت ها و ظرفیت های منطقه آزاد اروند جهت سرمایه گذاری جدید بوده است توضیح داد: این مجموعه در نظر دارد با توسعه واحد بسته بندی محصولات ، نیاز خود و کشور را تامین نماید .

در پایان  معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان ، مذاکرات اولیه را مثبت ارزیابی و اظهار امیدواری کرد تا پروژه طرح توسعه واحد بسته بندی محصولات شرکت نفت ایرانول در آینده ای نزدیک به مرحله نهایی رسیده و بزودی شاهد حضور شرکت نفت ایرانول جهت سرمایه گذاری جدید در منطقه آزاد اروند باشیم.

شایان ذکر است اجرای این پروژه در منطقه آزاد اروند ارز آوری بالایی برای منطقه و کشور به ارمغان خواهد آورد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا