برگزاری وبینار کارآفرینی در منطقه آزاد اروند

معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند از برگزاری دوره های راه اندازی کسب و کار وکارآفرینی به صورت آنلاین در منطقه، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین املل سازمان منطقه آزاد اروند، قدرت اله طمیمیان با اشاره به همه گیری پاندمی جهانی ویروس کرونا و آسیب دیدن بسیاری از مشاغل و کسب و کارها در اثر پیامدهای این بیماری، برگزاری دوره های کارآفرینی و استارت آپی به صورت آنلاین را گامی در جهت حمایت از مشاغل کوچک دانست و گفت: با توجه به شرایط اقتصادی موجود که بیماری کویید ۱۹ در اکثر نقاط جهان ایجاد کرده، آموزش های لازم جهت راه اندازی کسب و کارهای نوین می تواند نقش موثری در اقتصاد خانواده ها داشته باد.

طمیمیان تصریح کرد: در همین راستا مرکز نوآوری اروند تک با حمایت و همکاری معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند، اقدام به برگزاری وبینار آموزش راه اندازی کسب و کار به صورت رایگان نموده اند.

معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند در خصوص نحوه برگزاری این دوره ها که توسط متخصصین بنام و فعالان مرتبط با هر برنامه تدریس می شود، خاطرنشان کرد: این وبینارها در ابتدا به صورت عمومی جهت، انگیزش، ایده پردازی و آشنایی علاقه مندان با مشاغل نوپا(استارتاپ) آغاز، که در یک برنامه ۳هفته ای شروع خواهد شد و پس از علاقه مندان به حوزه های تخصصی و علاقه فردی خود سوق داده می شوند.

گفتنی است این وبینارها از ساعت ۱۶الی ۱۹ در روزهای فرد طی ۳هفته تدریس می شود و در انتها گواهی حضور در وبینار از طرف مرکز نوآوری اروند تک به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا