اهالی ساختمان ۶ طبقه خرمشهر صاحب خانه شدند

استاندار خوزستان در آیین اسکان اهالی ساختمان 6 طبقه خرمشهر، گفت: خانواده های ساکن ساختمان 6 طبقه مالک واحدها نبودند اما اینک در مسکن مهر خرمشهر، صاحب خانه شده اند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، بعداز ظهر امروز طی آئینی با حضور استاندار خوزستان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند و جمعی از مسئولین محلی اهالی ساختمان موسوم به ۶ طبقه خرمشهر رسما ساکن مسکن مهر شدند و کلنگ تخریب ساختمان ۶ طبقه، بر زمین زده شد.

استاندار خوزستان دراین مراسم ضمن ابراز خرسندی از سرانجام ساختمان ۶ طبقه،افزود: اجتماعی خرمشهر تخلیه و ساکنان آن به منازل مسکن مهر، منتقل شدند.

غلامرضا شریعتی با اشاره به این مهم که خانواده های ساکن ساختمان ۶ طبقه حتی مالک واحدها نبودند، اظهار داشت: ساختمان ۶ طبقه خرمشهر بسیار فرسوده و اهالی آن در معرض خطر بودند و هر آن ممکن بود بحرانی به لحاظ انسانی و اجتماعی برای استان و کشور رقم بخورد.

شریعتی افزود: اینک با همت صورت گرفته از این پس هر یک از این خانواده ها مالک یک واحد مسکونی استاندار و  ایمن در مسکن مهر خرمشهر هستند.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: برای خرید هر واحد جدید ۹۰ میلیون تومان اعتبار توسط سازمان منطقه آزاد اروند هزینه شده است.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا