پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به مناسبت روز کارگر

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند طی پیامی 12اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفت:

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل، متن پیام بدین شرح است:

پیامبر اکرم (ص) می فرماید:

«خداوند آن کارگری را دوست می دارد که چون کاری به وی محول می شود آن را نیکو انجام دهد »

گرامی داشت روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنمی است تا با تأسی از فرمایشات گهر بار پیامبر اسلام (ص) و ائمه معصومین(ع)، زحمات و تلاش های صادقانه و بی آلایش کارگران شریف و زحمتکش را ارج نهیم.
کارگران نیروی محرکه اقتصاد هر جامعه و به عنوان شریف ترین و ارزشمند ترین طبقه اجتماعی هستند، زیرا که با بازوان پرتوان و فکرهای خلاق خویش باعث چرخش زندگی جوامع بشری می شوند.
خداوند صبحان را شاکریم که در منطقه آزاد اروند جمعی از کارگران عرصه کار و سازندگی به عشق آبادانی، خرمی و بالندگی ایران اسلامی با اراده پولادین، مضاعف تلاش می کنند تا از این نقطه جغرافیای وزین ایران همواره سربلند، مسیر سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال پایدار و غیرمستقیم را برای دیگر هموطنان عزیز هموارتر نمایند.
لذا از یکایک کارگران عزیز در بخش خصوصی و دولتی که با تمام نیرو و توان خود تلاش کردند تا این منطقه امروز بعنوان کانون توجه و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی قرار گیرند؛ سپاس گزارم.

امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم انقلاب بعنوان جهش تولید نام گرفته است در پرتو همراهی و همدلی بیش از پیش کارگران، کارفرمایان، مدیران شرکت ها و پروژه های مستقر در منطقه، شاهد تحقق اهداف برنامه های منطقه آزاد اروند باشیم.
در پایان ضمن تبریک مجدد این روز خجسته به کار گران عزیز، سلامتی بهورزی و توفیق روزافزون را از درگاه ایزد منان برای این زحمتکشان، مسألت می نمایم.

اسماعیل زمانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا