معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد:

بسمه‌تعالی

« الَّذِینَ آمَنُوا وَ هاجَرُوا وَ جاهَدُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ بِأَمْوالِهِمْ وَ أَنْفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَهً عِنْدَ اللَّهِ وَ أُولئِکَ هُمُ الْفائِزُونَ »

دیشب ارواح طیبه شهیدان، روح مطهر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند و سردار بزرگ و پرافتخار اسلام را آسمانی کردند. سال‌ها مجاهدت با اخلاص در میادین مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سال‌ها آرزوی شهادت درراه خدا، سرانجام سردار عزیز ما را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت.

این اقدام خبیثانِ نشانه دیگری از سرخوردگی، عجز و ناتوانی آمریکا در منطقه و احساس انزجار از سوی ملت‌های منطقه نسبت به این رژیم متجاوز است. دشمن با این جنایت خود نشان داد که گسترش حاکمیت ملی در کشورهایی مانند عراق، سوریه، لبنان و یمن و همسویی دولت‌های این کشورها، معادلات آمریکا را برای تداوم سلطه اسرائیل بر منطقه به‌طور کامل بر هم زده است و آمریکا توان جلوگیری از گسترش آن را ندارد.

سردار قاسم سلیمانی و هم‌رزمانش به دوستان شهید خود پیوستند و در جوار رضوان الهی جای گرفتند ولی راه آن‌ها در مقابله با ظلم جهانی آمریکا و اسرائیل تداوم خواهد یافت.

«من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه و منهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر»

قدرت الله طمیمیان
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا