سایت های صنعتی در مقابل سیلاب ایمن شده اند

مدیر توسعه نواحی صنعتی وضعیت سایت های صنعتی منطقه آزاد اروند را در صورت وقوع سیل در این منطقه تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ رضا صلبوخی  با تاکید بر این‌که تمهیدات لازم برای مقابله با سیل در شهرستان های آبادان و خرمشهر اندیشیده شده است، اظهار کرد: از زمانی که بارندگی‌ها آغاز و بحث سیل در خوزستان مطرح شد پیشگیری‌های لازم صورت گرفت .

وی افزود: نیروهای خدمات شهری و اجراییات سایت صنعتی نیز بصورت مداوم در حال سرکشی و پایش وضعیت سطوح آب در مجاورت کارون ، بهمنشیر و کانال ژیان هستند.

صلبوخی با بیان این‌که مدیریت توسعه نواحی صنعتی منطقه آزاد اروند در شرایط فعلی در دو جبهه فعالیت می‌کند، ادامه داد: جبهه نخست بحث سایت های صنعتی است؛ که باید مراقبت‌های لازم صورت گیرد و بحث دیگر کمک به ستادهای بحران است.

وی خدمات رسانی در روستاهای زویدات ،حفار، منیعات ،تقویت سیل بند این مناطق و کمک به معاونت فنی و امورزیربنایی در روستاهای غرب کارون را از جمله اقدامات این مدیریت در جبهه دوم دانست.

مدیر توسعه نواحی صنعتی منطقه آزاد اروند در ادامه گفت: پیشگیری‌های لازم و حداکثری صورت گرفته و تاکنون هیچگونه خسارتی گزارش نشده است. البته تهدید همیشه وجود دارد اما نگرانی خاصی در این زمینه که سیل به سایت های صنعتی و تاسیسات آبادان و خرمشهر آسیب برساند نداریم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه