فرصت سرمایه گذاری در صنعت گردشگری کمک به اقتصاد منطقه است

بازدید معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارها به همراه معاون فرهنگی،اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از شرکت شناورسازان صنعت و دریا با هدف ایجاد فرصت سرمایه گذاری در صنعت گردشگری و کمک به اقتصاد منطقه انجام شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ ما حصل این بازدید که در راستای توسعه و ایجاد هر چه بیشتر فرصت های سرمایه گذاری در صنعت گردشگری، خصوصا گردشگری آبی در منطقه انجام گرفت؛ رسیدن به توافق های مطلوبی عنوان شده است.

امروزه توسعه و رونق تجارت در شاخه گردشگری در همه جای دنیا از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده که بسیاری از کشورهای نفت خیز همسایه با تمرکز بر آن توانسته اند از اقتصاد تک محصولی فاصله بگیرند.

عمده فعالیت شرکت شناورسازان صنعت و دریا واقع در شهرستان خرمشهر، ساخت سازه ها و شناورهای دریایی، تعمیر کشتی، طراحی کشتی های باری و تفریحی، تامین آذوقه، تامین نیروی انسانی صنایع دریایی و آبزیان، یدک کشی و راهنمایی کشتی و.. است که می تواند با توجه به پتانسیل موجود در رسیدن به هدف مشترک معاونت های سازمان منطقه آزاد اروند که همانا رشد اقتصادی منطقه است؛ کمک شایانی کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه