آغاز جشن های شبانه اروند

جشن های نوروزی شبانه منطقه آزاد اروند، رسما آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛ در سومین شب از نوروز ۱۳۹۸ جشن های مربوط به این ایام با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند و تنی چند از دیگر مدیران این معاونت و همراهی پر شور مردم منطقه و مسافران نوروزی، آغاز شد.
قدرت اله طمیمیان ضمن خوش آمد گویی به مهمان های نوروزی که اروند را بعنوان مقصد اصلی سفر خویش برگزیدند گفت: آبادان و خرمشهر هر ساله میزبان مسافران بیشماری هستند که با انتخاب این منطقه علاوه بر تفریح و گردش از نزدیک با مناطق عملیاتی ۸سال دفاع مقدس نیز آشنا می شوند.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند افزود: هرگز نمی توان رشادت ها و از جان گذشتگی شهدایی که  برای حفظ  این آب و خاک از جان خویش دست کشیدند را فراموش کرد؛ از همین روی به تمامی مسافران توصیه می کنیم دیدار از جاذبه های دفاع مقدس را نیز در برنامه گردشگری خود قرار دهند.
لازم به ذکر است در اولین شب از سلسله جشن های شبانه اروند  شاهد اجراها و برنامه های شاد و متنوعی از جمله آتش بازی، عروسک های غول پیکر، واتر اسکرین، موسیقی، نمایشگاه اقوام، سیاه بازی و …بودیم که تا ۱۲ شب دیگر نیز ادامه خواهند داشت.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه