توضیح روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد در خصوص انتشار یک فیلم با حاشیه‌نگاری خلاف واقع

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند و نقل از فرینا، درپی انتشار فیلمی کوتاه از مشاور رئیس‌جمهور در بازدید از منطقه آزاد اروند و حضور تعدادی از بانوان محترم در مواجه با دبیر مناطق آزاد کشور مبنی بر پیگیری مطالبات، ایشان ضمن توضیح اینکه قدمت تشکیل منطقه آزاد کمتر از زمان لازم برای رسیدگی به مشکلات چندین ساله است، دستور پیگیری و بررسی مشکلات برخی از اهالی برای حل مشکل آسفالت را به مدیرعامل منطقه دادند.

‎متأسفانه زمان کم باقیمانده از سفر و ازدحام روبه افزایش مردم محترم منطقه برای طرح مشکلاتشان منجر به تصمیم تیم حفاظت مبنی بر اعلام اتمام زمان برنامه به همکاران خود (حراست سالن) گشت؛ که این رفتار  برای برخی با ایجاد شائبه همراه شد.

‎البته با توجه به حضور اصحاب رسانه در محل؛ امکان بررسی واقعیت ماجرا که از این زاویه از نگاه دوربین به دورمانده فراهم است.

‎حضور مکرر جناب آقای بانک در مناطق آزاد کشور برای بازدید و حل معضلات است و ایشان همواره در مواجه با مردم در سفر به مناطق بر پیگیری و بررسی مشکلات آن‌ها تأکید و اهتمام دارد. همچنان که در خلال این سفر رفع فوری مشکلات حاد مردم با اختصاص بودجه فوق‌العاده در دستور کار منطقه قرار گرفت.

‎قطعاً بروز برخی از حواشی نمی‌تواند بر خدمات بی‌شمار ارائه‌شده در توسعه و آبادانی مناطق آزاد کشور سایه بی اندازد.

‎ازاین‌رو روابط عمومی شورایعالی ضمن پوزش از فضای به وجود آمده که موجب برداشت‌های اشتباه شد، پیگیری درخواست‌های مردم شهیدپرور آبادان، خرمشهر و جزیره مینو را وظیفه خود می‌داند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا